Złomowanie aut Wrocław

+48 793 794 001
biuro@autskup.com

Legalne złomowanie aut Wrocław

Każdy samochód posiada określoną datę przydatności, z czasem wizyty w warsztatach stają się coraz kosztowniejsze, wymiana części jest nieopłacalna i okazuje się, że właściciel zaczyna inwestować w pojazd, który nie powinien poruszać się po drogach. Sprzedaż auta w bardzo złym stanie to spory kłopot dla kierowcy. Dlatego oferujemy szybkie i profesjonalne złomowanie aut Wrocław jest miastem, gdzie zlokalizowana jest nasza firma, jednak działamy również na terenie województwa dolnośląskiego, a jeśli zachodzi taka potrzeba – na obszarze całego kraju.

Rdzewiejący w garażu samochód jest realnym problemem, zwłaszcza gdy właściciel chce nabyć nowy pojazd bądź właśnie to zrobił. Przeszkodą na drodze do pozbycia się auta często stają się formalności, które trzeba załatwić – wyrejestrowanie, zawiadomienie ubezpieczyciela. Zajmując się złomowaniem aut we Wrocławiu, znacznie odciążamy Klientów w tej kwestii. Zawsze wystawiamy zaświadczenie o przekazaniu pojazdu do kasacji, unieważnieniu dowodu rejestracyjnego oraz tablic, a cała transakcja jest w 100% zgodna z prawem.

Przyjeżdżamy w dowolne wskazane przez Klienta miejsce i dokonujemy bezpłatnej wyceny. Działamy uczciwie, za każdym razem oferując korzystne warunki. Płacimy gotówką – wszystkie formalności nie powinny trwać dłużej niż 15 minut. Posiadamy własną lawetę, Klient nie jest obciążany kosztem transportu. Jeżeli chodzi o złomowanie pojazdów Wrocław to obszar, który znamy doskonale, więc pojawimy się w krótkim czasie.

Opłacalne złomowanie pojazdów Wrocław

Samochody niebędące na chodzie, stare, zniszczone, rdzewiejące nie tylko zajmują miejsce na parkingach, ale mogą również stanowić zagrożenie dla środowiska lub przechodzących osób. Jeżeli coś się stanie – z auta wydostanie się trujący płyn albo ktoś skaleczy się o zardzewiałą blachę – to właściciel ponosi odpowiedzialność. Warto więc zapewnić sobie spokój ducha i skorzystać z naszej oferty złomowania pojazdów we Wrocławiu.

Posiadamy ważną licencję na wykonywaną działalność. Przekazując nam pojazd do kasacji, Klient dokładnie wie, co się z nim stanie. Gwarantujemy bezpieczeństwo każdej transakcji. Nasza oferta złomowania aut we Wrocławiu obejmuje wszystkie marki i modele niezależnie od roku produkcji oraz stanu technicznego.

Bardzo często w starych samochodach znajdują się części, które można jeszcze wykorzystać. Różnego rodzaju przedsiębiorstwa, takie jak huty czy cementowanie zainteresowane są materiałami odzyskiwanymi z niesprawnych pojazdów. Dlatego uważamy, że najlepszym rozwiązaniem jest złomowanie aut Wrocław i województwo dolnośląskie to główne rejony naszej działalności.

W celu złomowania auta można się z nami skontaktować mailowo bądź telefonicznie. Zachęcamy do skorzystania ze znajdującego się na stronie głównej formularza online. W ten sposób najłatwiej przekazać nam informacje na temat stanu pojazdu oraz jego parametrów. Działamy przez 7 dni w tygodniu, oferując bezpieczne złomowanie. Wrocław to miasto, gdzie zyskaliśmy wielu zadowolonych Klientów. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług.

Złomowanie aut Wrocław – autskup.com

Do góry